צילום אדריכלות /// צילום תכשיטים

צילום אירועים

מחפשים צלם לבר מצווה? צילום לבת מצווה, צלם לברית או אולי צילום לחינה?
הגעתם למקום הנכון! אנו עוסקים בצילום אירועים למעלה מעשור, עובדים עם מיטב הציוד הקיים בשוק ומספקים שירות אמין וצילום אירועים איכותי. אנו נשמח לצלם את האירוע שלכם ולהשאיר לכם מזכרת משמחת מהאירוע שלכם.

מיומנו של צלם ארועים:

השבוע נפתח ביום ראשון, עם צילום בת מצווה. ביום שני, מגיע תורו של צילום בר מצווה, בשלישי בבוקר צילום ברית, שלישי בערב, צילום חינה. רביעי בבוקר צילום בוק בת מצווה רביעי בערב צילום הכנסת ספר תורה, ובחמישי, צילום אירוסין. לקינוח, בסוף השבוע- צילומי משפחה בטבע, ובמוצ"ש, שוב צילום בת מצווה. בקיצור, עמוס ב"ה.

אנשים רבים מחפשים בנרות צלם אירועים טוב. ובתקופה הזו שכל אדם שלישי קם בבוקר ומחליט שהוא צלם אירועים, וכל אדם שני שקנה מצלמה טובה, מציע את עצמו לצילום ברית, צילום בר מצווה או צילום בת מצווה

איך אפשר לדעת במי לבחור?

  • קודם כל, הקישו בגוגל צלם אירועים, צלם לברית, צלם לבת מצווה או צלם לבר מצווה.
  • חפשו באתרו של כל צלם אירועים שעולה לכם, עבודות קודמות של צילום אירועים.

 

נקודות נוספות בבחירת צלם אירועים

  • השוו מספר אלבומים של צילום ברית, צילום בר מצווה וצילום בת מצווה (אל תסתמכו על אלבום אחד של צילום אירועים, כדי שתוכלו לראות שהוא צלם אירועים עם הרבה קבלות, ורצוי קבלות טובות)
  • בררו איתו עם איזה ציוד לצילום אירועים הוא עובד. לא כל מצלמה וחצובה הופכות אדם לצלם ברית או צלם בת מצווה. ולא כל עדשה מתאימה לצילום בר מצווה או לצילום חינה.
  • מצאתם צילומי אירועים שמוצאים חן בעיניכם? שוחחו עם הצלם אירועים, והרגישו איזה אדם עומד מולכם. האם הוא צלם אירועים אדיב? האם הוא צלם אירועים קשוב? האם הוא הגון? בקיצור, התייחסו לצילום אירועים כמו לכל הזמנת שירות משמעותי.
  • ולסיכום, המטרה של צילום אירועים, צילום ברית, צילום בר מצווה, צילום בת מצווה, היא הנצחת הרגעים החשובים לכם, והשארת הזכרונות לדורי דורות

שנפגש בשמחות בעז"ה!